Жива огорожа, клумба, газон, фітодизайн, ялівець, зимовий сад, озеленення, альпійська гірка своїми руками, багатолітники, англійський сад, французький сад
Блог > Коментарі до замітки

Декоративні штучні водойми

Декоративный водоем с белочкой фото

Декоративний штучний водойму - яскраве прикраса будь-якого саду. Водойми можна бути маленькі і великі, підняті, з жорсткою і гнучкою гідроізоляцією, з фонтаном, водоспадом і каскадом. Справлятися з водою в саду - свого роду вищий пілотаж ландшафтного дизайну, оскільки з усіх садових елементів вода - найбільший примхливий і неслухняний. Ставок складається з великого числа складових його компонентів - це вода, водні рослини, риби та інші тварини, грунт і т.д. Завдання дизайнера - створити гармонію, правильно підібрати рослини, і дати рекомендації за його звільненням. Щоб водна затія дійсно виправдала свої надії, треба зрозуміти, в якій якості ви хотіли б бачити воду в своєму саду - струмок, фонтан, ставок або маленький водойом.
Стояча вода надає саду враження спокою і безтурботності, але іноді буває необхідно надати йому жвавість, динаміку. Дзюркотливі струмки створюють відчуття дикої природи.

Ставки, влаштовані у вигляді природних водойм, майже не потребують догляду, проте і вони потребують деякого уваги: періодично перевіряйте рівень води, стежте за витоками, очищайте воду від водоростей і інших агресивних рослин, щоб інші мешканці ставка краще розвивалися. Наприкінці вегетаційного сезону важливо виконати деякі види робіт, які допоможуть створити рослинам і рибам хороші умови взимку. По-перше, це - очищення води від листя і іншого сміття, викопування і розміщення в більш тепле приміщення рослин, не пристосованих до зимівлі в наших умовах. Також необхідно прибрати в підсобне приміщення насоси та фільтри, якщо вони є.

субота, 25.09.2010, pyh
Коментарі
Гість: надежда, 93.180.209.233
2010/10/24 13:52:59
як своими руками створити водойму та альпийську гирку